Ve středu 24. 6. se třída DS2 zúčastnila výukového programu „Jak ovlivňuje okolní prostředí naši psychiku ve městě“.
Ve středu 24. 6. se třída DS2 zúčastnila výukového programu ve Valašském ekocentru. Akce byla součástí projektu „GEAR UP! – Ambasadoři Fairtrade na Valašsku“, který v letošním školním roce pomáhal rozvíjet globální vzdělávání a podporovat aktivní mladé lidi na Valašsku. Projekt probíhal pod patronátem vsetínské Lísky a byly do něj zapojeny 4 školy. Společně se řešila témata férového obchodu, vody, potravin, oblečení, odpovědné spotřeby i vztahu k místu, kde žijeme.
Kateřina Skalická